מובו הובלות
מצא מוביל קרוב לפי העיר שלך

הובלות בראשון לציון

  (1 מובילים)

X
33 מובילים נוספים הנותנים שירות בראשון לציון
הובלות בראשון לציון
מחירי ההובלות בראשון לציון נמוכים, המבצעים חוגגים ואתם נהנים! רוצים להתחדש בדירה חדשה בראשון לציון? כדאי שתמצאו אותה מהר ותהנו ממבצעים שמגיעים עד לחצי המחיר מהובלה ממוצעת! מהי מחיר של הובלה ממוצעת? ואיזה חברות מציעות את המבצעים?
מחירי הובלות
טווח מחירי הובלת דירה הינו משתנה בהתאם לגודל הדירה כשדירה של חדר אחד עד 3 חדרים תהיה בין 1,100 עד 2,100 ₪, דירת ארבעה חדרים ועד שישה חדרים תהיה מ – 2,500 ועד 4,100 ₪. כשאלו ירדו משמעותית כשמדובר במחירי הובלות בראשון לציון בין כל האזורים ואפילו במעבר בין ראשון לציון מערב למזרח.
גם אם אינכם מתכוונים לעבור דירה בקרוב אבל רוצים להפטר מאחד הרהיטים הגדולים שיש צורך בהובלה עבורם למסירה או מכירה כמו – ספה, שידות, ארונות, מקרר, מזנונים וכו' תוכלו לשלם פחות מהמחיר הממוצע שהוא בין 400 ל 500 ₪.
אילו חברות מציעות את המבצעים הללו?
חברות הובלות בראשון לציון רבות נכנסו לתחרות והן מציעות מחירים מעולים ללקוחות שלהם אך חשוב לזכור לא להסתנוור מהמחירים הנמוכים ולבדוק טוב טוב את אמינות החברה, המלצות עליה והחשוב מכל האם היא מחזיקה בביטוח!
לסיכום,
אין ספק שזה הוא זמן מעולה לבצע את ההובלות והמעברים שלכם בראשון לציון אך חשוב לזכור את כל כללי האצבע הקשורים במעברים והובלות ולהיות עם יד על הדופק כשזה נוגע לציוד והחפצים שלכם.
 
פרסום העסק בפורטל מובילים לפי ערים קטגוריות מובילים שמות הובלות
© כל הזכויות שמורות לאתר מובו הובלות movo.co.il
פורטל מובו הובלות